Haymana - Ankara / TURKEY

Wellcome,Doc's Hotel Thermal Clinic

Begin

-

A Real Medical Vacation

Best Choice

Outstanding Features

Healing and Vacation goes together

Diagnostics

Türkiye genelinde kaplıca oteline gidildiğinde, kaç defa havuza girildiği, kişinin ne rahatsızlıkları olduğu gibi konularla maalesef pek ilgilenilmiyor. Doktorun Oteli bu sorunu ücretsiz doktor muayenesi ile çözümledi. Kaplıcadan en yüksek faydayı sağlayabilmeniz için uzman doktorlarınız size yol gösteriyor.

Alternative Medicine

Doktorun Oteli; Kaplıca tedavisi, fizik tedavi ve alternatif tıp hizmetlerini uzman doktor kontrolünde entegre bir şekilde sunan avrupadaki nadir işletmelerden birisidir.

Haymana Thermal Water

Dünyanın en iyi suları arasında olduğu TC İstanbul Tıp Fakültesi, Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Anabilim Dalı tarafından Prof. Dr. M. Zeki Karagülle hocamızın 26.01.2017 tarihli raporu ile tescillenmiştir.

Sırf Logo

Pictures

Rooms

Restauran

Garden

Thermal & SPA

Sırf Logo

Doc's Hotel - Medical Clinic

Specialized Medical Doctors & Physiotherapists

Diagnosis and Follow-up

Free medical examination determines the individual treatment program according to the patient's condition. At each stage, treatment is performed under the constant control with the doctor's examination again.

Your Doctors;

Expert in the sector since 1978 Gynecology and Obstetrics and Complementary Medicine Expert         Emine Sernur Yorulmaz MD

Expert in the sector since 1978 Cardiovascular Surgeon and Complementary Medicine Expert     Fatih Mehmet Yorulmaz MD

Success Stories

Bu bölümde tedavisi tamamlanmış olan misafirlerimizden bir kısmını bulabilirsiniz. Dilerseniz kendileri ile iletişime de geçebilirsiniz.

Contact & Directions

This is your place